Hakkımızda

CESA KOZMETİK ELEKTRO ESTETİK MEDİKAL CİHAZLARI
Kozmetik ve Medikalin Parlayan Yıldızı

Zaman su gibi akıp geçiyor...
Ülkemizin en önemli güzellik teknoloji ve inovasyon markası CESA bu yola çıkalı 30 sene oldu. Her gün yeniliklerle sektöre katkı sağlayan ve ihtiyaçlara yönelik çözümleri ile alanında öncü konumda yer alan şirketimiz Cumhuriyetimizin 100. yılına büyük bir heyecanla ve aşkla giriyor!
Güzellik İçin CESA 
“Güzellik için teknoloji” diyerek çıktığımız bu yolda 30 yılın sonunda “Güzellik için CESA” diyen tüm paydaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Kendi teknolojik cihazlarını üreten ve uçtan uca teknik destek sağlayan şirketimiz aynı zamanda bu teknolojiyi kendi güzellik ürünleri için kullanmaktadır. M.E.B. onaylı sertifika vererek cilt bakım uzmanları yetiştiren CESA, sektörün gelişimi için gerekli olan insan kaynağı problemini de çözmektedir.
Ülkemiz İçin CESA
Şirketimiz; ilgili tüm bakanlıklarla, derneklerle, meslek odalarıyla, belediyelerle ve bunun gibi tüm kurumlarla çalışmalarına devam etmektedir. Güzellik salonları ile 30 yıldır süregelen ilişkisi ile sektörün her alanında akılcı çözümler sunan CESA, bu alana yatırım yapmak isteyen kişilere de mentörlük desteği vermektedir.
Sektör İçin CESA
Büyük veri ve yapay zeka teknolojisinden de faydalanan şirketimiz eldeki verileri analiz ederek hangi mahallede hangi konuma salon açılması gerektiğinden hangi işlemlerin o bölgede daha fazla yapılacağına kadar önemli bilgileri paydaşlarına sunmaktadır. Bu şekilde yatırımcılar en az yatırım ile en doğru sonuçları almaktadır.
Herkes İçin CESA
Biz büyük bir aileyiz, bu zorlu yolda, yolumuzun kesiştiği tüm paydaşlarımıza teşekkür ediyoruz. CESA herkes için, CESA Türkiyemiz için!

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı