Proje Açıklaması

Bu yeni sistem sayesinde sizi telefonla siparişin zahmetlerinden ve maliyetinden, yüz yüze görüşmelerin yoğun ve zaman gerektiren dezavantajlarından kurtarıyoruz. Artık CESA ürünlerini e-ticaret sitemizden görüp, genel ve teknik özelliklerini inceleyebilir, daha sonra sepetinize aktarıp alım işleminizi tamamlayabilirsiniz. Bu sayede yerinizden kalkmadan, yorulmadan, karşılaştırma yaparak siparişinizi verebilir, ödemenizi banka hesaplarımıza yaptıktan sonra ise ürünün ayağınıza gelmesini bekleyebilirsiniz.

Kurumsal çevirim içi e-ticaret sitemizden ancak CESA Kozmetik Medikal Teknolojileri ile çalışan kurumsal müşterilerimiz yararlanabilmektedir. Bu sayede hem müşterilerimizi koruyor hemde onlara rahat alışverişin kapılarını açıyoruz. Şu anda bizimle çalışan ve sistemimizde adres, e-posta ve telefon bilgileri olan tüm müşterilerimiz otomatik olarak e-ticaret sistemine giriş yapabilmektedir.

CESA müşterisi iseniz ancak henüz e-ticaret sistemine giriş yapmamışsanız lütfen (0 312) 395 2920 (dahili 27) numaralı BT hattımızdan bizlere ulaşarak gerekli bilgilere ulaşın ve sizde bu keyifli ticaretin bir parçası olun.

HAYIR! CESA Kozmetik Medikal Teknolojileri E-Ticaret sistemine kayıt olabilmek için CESA Kozmetik Medikal Sistemine kayıtlı bir işletme olmalısınız. Bu sayede yalnızca müşterilerimize açık ve onlara özel bir E-Ticaret yapısı oluşturmuş bulunmaktayız.
HAYIR! CESA Kozmetik Medikal Teknolojileri, E-Ticaret imkanlarını ve altyapısını müşterilerine tamamen ücretsiz sunuyor. Sisteme giriş yapmak, alışveriş yapmak ve tüm imkanlardan faydalanmak CESA Müşterileri için tamamen ÜCRETSİZDİR.
Eğer CESA Kozmetik Medikal Teknolojileri ile kurumsal olarak çalışıyorsanız ve sistemimizde size ait bir e-posta adresi var ise zaten sisteme üyesiniz demektir. Eğer sistemde kayıtlı e-postanız olup olmadığını bilmiyorsanız veya geçici şifrenizi öğrenmek istiyorsanız (0312)395 2920 (dahili 27) numaralı telefondan bize ulaşabilir, e-posta adresi varlığınızı kontrol edebilir veya geçici şifrenizi alarak sisteme giriş yapabilirsiniz.
E-Ticaret olanakları için www.cesakozmetik.net alan adını kullanmaktayız. Kurumsal sitemiz ile e-ticaret sistemlerimizi birbirinden ayrı tutarak kaynakları verimli kullanmakta ve size daha rahat bir alışveriş imkanı sunmaktayız.
Ödeme için şu anda Banka Havalesi ve mail-order sistemlerini kullanmaktayız. Ancak aynı zamanda birçok banka ile görüşmelerimiz devam etmekte. Bu sayede yakın bir zamanda Kredi Kartları ile taksitli ödeme imkanı da sunmuş olacağız.
Ürün teslimatında standart prosedür izlenmektedir. Ankara içi müşterilerimize ürünleri bulundukları bölgenin ziyaret günlerinde teslimat personellerimiz tarafından yapılmakta olup, Ankara dışında bulunan veya Ankara içinde bulunan ancak ürünlerini teslimat gününden önce almak isteyen müşterilerimize ürünleri anlaşmalı kargo firmamız aracılığı ile ulaştırılmaktadır.
CESA Kozmetik Medikal Teknolojilerine ait e-ticaret, Bilgi Teknolojileri ve diğer tüm projelerden faydalanabilmek için CESA Kozmetik müşterisi olmanız gerekmektedir. CESA Ailesine katılarak ayrıcalıklardan faydalanabilmek için sizleri tanışmaya bekliyoruz. İletişim bilgilerimize buradan ulaşabilirsiniz. İletişim sayfasındaki formu kullanarak bize ulaştığınızda satış temsilcilerimiz size geri dönüş yapacaklardır.
0