Pelay ® Güzellik ve Bakım Ürünleri

Ana Sayfa/Hakkımızda/Markalarımız/Pelay ® Güzellik ve Bakım Ürünleri
Pelay ® Güzellik ve Bakım Ürünleri2017-04-04T11:37:57+03:00
  • Pelay Sir Ağda ve Bakım Ürünleri

Sir ağda, çam ağaçlarından toplanan reçinelerin bal mumu, bitkisel maddeler ve özel yağlar ile birleştirerek bir takım işlemlerden geçirilmesi ile elde edilen kuvvetli bir üründür.

CESA Kozmetik Medikal Teknolojileri, kendi bünyesinde üretimini yaptığı Sir-Ağda ürünlerini ve sarf malzemelerini Pelay markası altında üretmektedir. Bu kategorideki ürünler üst seviye Sir-Ağdalar, Ağda Ispatulaları, Eldivenler gibi Depilasyon işlemi esnasında ihtiyaç duyulacak tüm ürünleri barındırmaktadır.

Türüne Göre Pelay Marka Ağda Çeşitlerimiz

Naturel: Tutma gücü en yüksek olan ağdadır, rengi kimine göre bal kimine göre ten rengi olarak adlandırılır, normal ciltlerde ve kuvvetli tüylerin alımında tavsiye edilir.

Green (Azulen) :Tutma gücü naturel ağdaya göre daha zayıftır, hassas ciltlerde kullanımı daha uygundur, yeşilmsi bir rengi vardır sektörde azulenli ağda olarak ta isimlendirilir.

Titanium (Pudralı) :Özellikle yaz aylarında ve terli bölgelerde kullanılmaktadır, içerisinde titanyum ve pudra bulunmaktadır. Normal ve hassas ciltlerde rahatlıkla kullanılabilir, beyaz (fildişi) ve pembe olmak üzere 2 farklı renk seçimiyle satışa sunulmaktadır.

Ambalajına Göre Pelay Marka Ağda Çeşitlerimiz

Pelay Kalıp Sir Ağda: İçerisinde doğal bal mumu oranı en yüksek olan ağda çeşitlerindendir .Bu sayede sir ağda cildi hiçbir şekilde tutmayıp sadece tüyleri tutacaktır.

Pelay Kartuş Sir Ağda: Kartuş ağda, roll on ağda olarak da adlandırılır. 100 gr’lık ambalajda sunulan Pelay kartuş ağdanın naturel, azulen(green), pudralı (beyaz ve pembe pudralı), sedefli vb. çeşitleri bulunmaktadır.

Pelay Tablet Sir Ağda: Mini tabletler halinde sunulmuştur. Kolay kullanım imkanı sağlar. Naturel, azulen ve pudralı çeşitleri bulunmaktadır. Sürekli kullanımda tüyleri azaltan,bitkisel ve şekersiz bir sir ağdadır.

Pelay Konserve Sir Ağda: 400 ila 800 gr.’lık ambalajda sunulan konserve ağdanın naturel, azulen, pudralı, sedefli vb. çeşitleri bulunmaktadır.

Pelay Parmak Sir Ağda: Pelay Parmak Ağada, CESA Kozmetik Medikal Teknolojileri tarafından üretilen tek kullanımlık/şahsa özel bir sir ağdadır.

CESA Kozmetik Medikal tarafından Pelay markası altında üretilen Sir-ağdalarımız ve sarf malzemelerimiz ile müşterileriniz doğallığın keyfini sürsün…