Dr.Belter ® Profesyonel Cilt Bakım Ürünleri

Ana Sayfa/Hakkımızda/Markalarımız/Dr.Belter ® Profesyonel Cilt Bakım Ürünleri
Dr.Belter ® Profesyonel Cilt Bakım Ürünleri2017-04-04T11:46:17+03:00
 • Dr.Belter Profesyonel Cilt Bakım Ürünleri

Cildimiz de kişiliğimiz gibi değerli ve kişiseldir. Sağlıklı görünmek ve hissetmek için düzenli, yüksek kalite ve ihtiyaca göre hazırlanmış bakıma gereksinim duyar. Dr Belter® Cosmetic profesyonel bakım konsepti, kanıtlanmış, doğal ve tıbbi özelliğe sahip bitki özleri ve en son geliştirilmiş patentli içeriği ile bu sayılan gereksinimleri en iyi şekilde karşılamaktadır. Tüm ürünler %95 – 100 doğal içerikle üretilmekte olup mineral ve silikon yağlar içermez. Yüksek saflıkta ve cildin özelliklerini taşıyan ham maddeler ve bitki kaynaklı değerli yağlar ile geliştirilmiş formüller, mükemmel bir cilt uyumun ve yüksek düzeyde konfor sağlar.

11 farklı serisi ile her amaca uygun profesyonel ve doğal çözümler sunar

 • line »N« serisi genç, normal ciltler ve cilt bakımına yeni başlayanlar için temel bakım serisidir.
 • »Bio-Ciassica« etkili ve aynı zamanda muhteşem bir bakım arzulayan iddialı ve titiz kadının doğal ürün serisidir.
 • »sensi-bel« bakım serisi özel olarak aşırı hassas ciltler için dengeli, anlamlı ve yumuşak bir tedavi uygular.
 • »Stimula« sayesinde canlandırıcı preparatlar ile iddialı, olgun ve yıpranmış bir cilt hedef odaklı, yüksek etkili, kırışıklık karşıtı bir bakımla tanışır.
 • »Bel-Energen« yüksek etkili yaşlanma karşıtı güncel preparatlar içerir, bunlar en son cilt ve etken madde araştırmalarının yansımalarıdır.
 • »MAN« Serisi hassas erkek cildi için spesifik bakım sunar.
 • »ocula« serisi göz bakımı serisi, özel yumuşak etken maddeler içerir ve göz çevresinin hassas cilt partilerinin direncini güçlendirir
 • line »A« aktif bakım serisi, etkin ve bakım tedavisi olarak problemli ciltler için çok özel preparatlar sunmaktadır.
 • »Samtea body  & balance« serisi özel dengenizi bulmak için önemli anlarınız ve bakımınız için anlamlı, bütünlük içerisinde etkili preparatları bir arada sunar.
 • »intensa« Masks bakım serisinde yoğun etki sağlayan preparatlar bir araya getirilmiştir, bunlar tüm cilt tiplerine uygundur, belirli etkilere karşı veya özel ciltler için zaman zaman uygulanabilir.
 • »intensa« Special seride, etki spektrumu içerisinde cildin spesifik kusurları üzerine yoğunlaşır ve cildin böylece güzelliğini ve doğallığını etkili biçimde destekler ve genç görünmesini sağlar

Dr.Belter Sık Sorulan Sorular

Dr.Belter hangi ülke menşeili?2017-04-04T12:09:18+03:00

Dr.Belter, Alman menşeili %95-98 oranında doğal profesyonel bir ürün grubudur.

Dr.Belter ürünleri ile hangi bakımları yapabiliriz?2017-04-04T12:09:04+03:00

Dr.Belter, ürün yelpazesi oldukça geniş imkanlar sunar. Her cilt tipine uygun ve varılmak istenen sonuca odaklı ürünleri bünyesinde barındırır. Ayrıca Dr.Belter, ödüllü birçok tedavi serisini de kullanıma sunan zengin bir ürün çeşitliliğine sahiptir.

Dr.Belter ürünlerini temin etmenin yolu nedir?2017-04-04T12:08:43+03:00

CESA Kozmetik Medikal Teknolojileri, işletmeden işletmeye ürün satışı anlayışını benimsediğinden ancak Profesyonel salonlar ve uygulama merkezleri Dr.Belter ürünlerini tarafımızdan tedarik edebilmektedir. Ancak perakende kullanıcısı iseniz, Dr.Belter ürünlerini Güzellik Salonu ya da Uygulama Merkezi olan bayilerimizden temin edebilirsiniz. Bulunduğunuz bölgedeki Dr.Belter noktalarımızı öğrenmek için www.drbelterkozmetik.com internet sitesinde bulunan Bayilerimiz bağlantısına tıklayarak haritadan bulunduğunuz ili seçip bayilerimizi öğrenebilirsiniz.

Dr.Belter ürünlerinin fiyat aralığı nasıldır?2017-04-04T12:09:32+03:00

Dr.Belter kendi klasmanındaki ürünler ile karşılaştırıldığında oldukça makul ve kabul edilebilir bir fiyat politikası ile piyasaya arz edilmektedir. Ancak marketlerde ve Eczanelerde bulunan bir çok amatör ürüne göre fiyatlarının biraz daha yukarıda olması ürünün profesyonel ve etkili olmasından kaynaklanmaktadır.