CESA Kozmetik Medikal Teknolojileri, 15 yılı aşkın süredir elde ettiği bilgi ve deneyimi ülke ekonomisine katkı olarak sunmaktan gurur duyuyor. Kozmetik Medikal Cihazlar sektörüne hizmet ve imalat katkısında bulunmak için kurulan CESA Kozmetik Medikal Teknolojileri, bu ilkeye uygun adımları 15 sene sonra da kararlılıkla devam ettiriyor.

Üretim teknikleri ve kalitesi ile devamlı müşteri memnuniyeti ve fark yaratan ürünleri bünyesinde toplamayı hedefleyen CESA, yaptığı AR-GE çalışmaları ile de sektöre değer katmaya devam ediyor.

10dan fazla ürünün imalatını ve ihracatını gerçekleştiren CESA Kozmetik Medikal Teknolojileri ürün gamında CESA markalı İğneli Epilasyon Cihazları, Pasif Jimnastik Cihazları, Yüksek Frekans Cihazları, Ağda Isıtıcılar, Parafin Isıtıcılar, Woodlamp (Işıklı büyüteç), Sterilizasyon Cihazları ve bu ürünlerin türevleri daha birçok ürün bulunmakta. Aynı zamanda geliştirdiği ürünlerin kullanım kolaylığını devamlı olarak sağlamak isteyen CESA, AR-GE çalışmalarının yanında tasarım ve iyileştirme faaliyetlerine de hız kesmeden devam ediyor.

Tüm bu yeterlilikleri ve alt yapıyı kendi bünyesinde bulunduran CESA, bu sistemleri TSE standartlarında kuruyor ve kaliteden ödün vermeden çalışmalarına devam ediyor.