ALS HealthCare Co, Ltd kalıcı makyaj ile ilgili ürünlerin Ar-Ge ve üretimi ve satışı konusunda uzmanlaşmış Koreli bir şirkettir.
Kalıcı makyaj makineleri ve iğnelerin üretimi kalite odaklılık ve sıkı bir çalışma yönetimi gerektirir, aynı zamanda FDA ve GMP kalite belgelendirme onayını da gerektiren uzun ve devamlı yoldur. ALS HealthCare ürünleri hassas ve üst düzey becerileri barındırır.
ALS Kalıcı makyaj cihazları ve MTS bu standartlara uygunluk belgelerini bulundurmaktadır. ALS-FreeDT (MAX) ayak pedalı (dokunmatik tipi) sağladığı kolaylık sayesinde hem profesyoneller hem de profesyonel olmayanların ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak üretilmiş dijital bir makinedir.
ALS sadece kapsamlı kalite güvence prosedürü çerçevesinde ürettiği mükemmel performans ve güvenilirliğini kanıtlamış ürünlerini gerekli Sağlık testlerinden geçirdikten ve onay aşaması tamamlandıktan sonra piyasaya sürmektedir.
ALS HealthCare Ltd, müşterilerinin değerini bilimsel olarak destekleyen, sağlıklı ve güvenilir bir firma olmak ve kalıcı makyaj ile eş anlamlı bir şirket olarak piyasada kendini konumlandırması için elinden geleni yapacaktır.

ALS HealthCare Co ürünlerinin Türkiye Distribütörü olan CESA Kozmetik Medikal Teknolojileri; bu değerli, kaliteli, sağlıklı ve üstün performanslı kalıcı makyaj ürünlerini Türkiye pazarına kazandırarak sizlerin kullanımına sunuyor.