CESA Kozmetik Medikal Teknolojileri - Teknik Servis Birimi

CESA Kozmetik Medikal Teknolojileri – Teknik Servis Birimi

CESA Kozmetik Medikal Teknolojileri olarak, kendi üretimimiz cihazlar için 3 yıl, ithal ettiğimiz cihazlar içinse 2 yıl süre ile Sanayi ve Ticaret Bakanlığı onaylı CESA garantisi vermekteyiz.

TSE Hizmet ve Yeterlilik belgesine sahip Teknik Servis birimimiz, müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda yerinde teknik servis veya muadil ürün tahsis etmek sureti ile cihazlarınızın bakım ve onarımını gerçekleştirmektedir.

Teknik Servis olanaklarımız, rakiplerimizle aramızdaki en büyük farklardan biri olarak bizi gururlandırmaktadır. CESA Kozmetik, ticaret etiği ilkesi gereğince, sadece kendi çıkarlarını koruyan değil, aynı zamanda müşterilerini ve müşterilerinin müşterilerini de düşünen bir Teknik altyapı oluşturmuştur.

Siz değerli müşterilerimizin kullandıkları cihazların, sizlerin ticari kazanım yolu olduğunun bilincindeyiz. Bu yüzden, cihazlarınızın tamir ve bakım sürecinde sizlerin ve müşterilerinizin mağdur olmaması için dilerseniz yerinde tamir ve bakım yapıyor, bunun mümkün olmaması durumunda ise Teknik Servis birimize getirilen cihazınızın yerine muadil bir cihazı hizmetinize sunuyoruz.

Ayrıca, Deneyimli, Yenilikçi ve Hızlı personellerden oluşan Teknik Servis birimimiz cihazlarınızın tamir ve bakım işlemlerini, en kısa sürede, arıza tespiti ve müşteri onayından sonra gerçekleştirerek size ulaştırıyor.

Teknik Servis Birimi Çalışanlarımızın Asla Ödün Vermediği İlkeler

  • İlgili ve Güler yüzlü Hizmet
  • Mesleki Bilgi ve Donanım
  • Kişisel ve Mesleki Öz güven
  • Takım Ruhu ile Hareket
  • Sürekli Araştırma ve Gelişim
  • Hızlı İletişim
  • Çağa Ayak Uydurabilme

Teknik Servis ve İmalat Birimi Projeleri