CESA Kozmetik Medikal Teknolojileri Halkla İlişkiler Birimi

CESA Kozmetik Medikal Teknolojileri Halkla İlişkiler Birimi

Halkla ilişkiler birimimiz CESA Kozmetik Medikal Teknolojileri bünyesindeki en gözde birimlerdendir, bunun temel sebebi ise CESA’nın en değerli varlıkları olan müşterileri ile arasındaki bağı sağlıyor olması.

CESA Kozmetik Medikal Teknolojileri, Fuarlar, etkinlikler gibi sektörel organizasyonlara katılım sağladığı gibi kendi bünyesinde özel günler, toplantılar, eğitim ve seminerler de düzenleyerek Güzellik ve Bakım sektörünün eğitimi ve sektör oyuncularının tanışması aracılığı ile dayanışmanın artması gibi özel görevleri de üstleniyor.

Yalnızca üreten, satan, eğiten değil bir arada tutan, geliştiren, gelişime ön ayak olan kurumsal bir altyapı kurmak her zaman olduğu gibi yine hedefimiz ve çalışmalarımızın temelini oluşturuyor.

Halkla İlişkiler birimi bütün bu görevleri üstlenen, etkinlikleri titizlikle düzenleyen ve bu etkinliklerin geri dönüşlerinin paydaşlar arasında dağılımını sağlayarak sektöre ivme kazandıran bir CESA birimidir. Halkla İlişkiler birimimiz Satış ve Sonrası birimimiz ile de entegre çalışarak müşterilerimize en değerli hizmetleri en etkin yöntemle sağlamaktadır.