CESA Kozmetik Medikal Teknolojileri - Dış Ticaret Birimi
CESA Kozmetik Medikal Teknolojileri, yalnızca ithal eden ve satan değil aynı zamanda üreten ve ülke ekonomisine katkıda bulunan bir anlayışı benimsemiştir. Üstün kaliteli, maalesef ülkemizde üretimi mümkün olmayan ancak kalitesi, fiyat avantajları, kullanım olanakları ile fark yaratan ürünlerin ithalatı da ülkemize, sektöre katkı yapmakta, uzmanlarımızın bilgi birikimini arttırmaktadır.

Aynı zamanda ithalat, üretim maliyetleri düşünüldüğünde, belirli alanda profesyonelleşmiş ülkelerden ürettikleri ürünün ülkemizde daha düşük fiyata bu kalitede üretilememesi durumunda da sektörün bu ürünlerden mahrum kalmamasını sağlar.

En önemlisi ise ithalat, İhracata açılan en büyük kapılardandır. Malumunuz günümüzde, dünya ekonomik olarak küçüldü. Artık her ürün her ülkeden her ülkeye çok büyük kolaylıkla ithal/ihraç edilebilmekte. Bu yüzden de ülkeler ve firmalar kendi ürünlerini satın alan, daha önce ticaret yaptıkları ülke ve firmalardan ürün talep etmektedir. Ancak bu durum için unutulmaması gereken en önemli kıstas, ithalat/ihracat yapan firmaların güvenilirliği, dış ticaret etik ve ahlaki kurallarına uygunlukları, ithalat/ihracat kapasiteleridir.

Bu açıdan “ürününü satın almadığınız bir ülke ürününüzü satın almayacaktır.” Bu düşünceden hareketle, CESA Kozmetik Medikal Teknolojileri, üst düzeyde kalite ve güvenilirlik sunan ürünleri direkt üretici firmalarından ithal etme ve kendi ürünlerini bu ülkelere ihraç etme kapasitesini bulunduran, aynı zamanda bu yeterliliklerini Uluslararası Ticaret Merkezleri aracılığı ile çalışarak Uluslararası düzeyde kanıtlamış bir işletmedir.

CESA Kozmetik Medikal Teknolojileri, üst düzeyde kalite sunan bu ürünleri sizler için yurt dışından birçok kriterde araştırarak ülke hizmetine sunan ve kendi üretimlerimizi de uluslararası kalitede yurt dışına ihraç eden Dış Ticaret Birimi ile sektörde fark yaratmanın haklı gururunu yaşamaktadır.