Kozmetik - Medikal Dünyasının Parlayan Yıldızı

Yenilikçi, dinamik ve çağın gereksinimlerini önemseyen yapısı ile Güzellik ve Estetik Cihazları sektörünün önemli aktörlerinden olan CESA Kozmetik Medikal Teknolojileri, bu yapısını Ar-Ge, İnnovasyon, Bilgi Teknolojileri ve Üretim alanlarına yaptığı ve yapmakta olduğu yatırımlar ile bir üst seviyeye çıkartmayı ilke ediniyor.
1999 yılında Kozmetik, Estetik ve Güzellik sektörüne cihaz ve hizmet üretmek amacı ile kurulan CESA Kozmetik Medikal Teknolojileri, o günden bu güne, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli, uygun fiyatlı, dürüst ve sürdürülebilir hizmet anlayışını benimsiyor.
CESA, sahip oluğu özgüven ve yıllar içinde sektörde elde ettiği deneyimi siz değerli iş ortaklarının hizmetine sunmanın ve bu hizmet ile sektörün lokomotiflerinden olmanın haklı gururunu yaşıyor. 16. yılımızda yanımızda olan dostlarımızla birlikte, daha nice yıllar geçirmeyi umut ediyoruz.

CESA Kozmetik Totem
CESA Kozmetik Medikal Teknolojileri Sanal Mağaza ile tüm ürünlerimizi, markalarımızı ve ürün kategorilerimizi inceleyebilir, hatta profesyonel bir salon ya da uygulayıcı iseniz müşteri veri tabanımıza kayıt olarak fiyat bilgilerini görebilir ve ücretsiz, zahmetsiz, oturduğunuz yerden alışveriş yapabilirsiniz.

CESA Sanal Mağaza

DrBelter Dünyasına
HOŞGELDİNİZ
Doğal
Tıbbi Özellikli
Patentli
Bitki kaynaklı değerli yağlar
Harika cilt uyumu
konforlu

Ütüleme IPL

Diod Dii Diode Laser

DS-Maref Ice Wrap

 Üstün Teknoljili Güzellik Cihazları   

  CESA Ayrıcalığı ile...

NailPerfect Protez Tırnak Ürünleri

Evet Hayır